Przyszłość leży w słońcu

Oferujemy zestawy solarne wiodących producentów niemieckich: Vaillant i Viessmann oraz polskich producentów firm Watt i Hewalex
.


Na terenie Polski Słońce średnio daje 1000 kWh energii na m2 rocznie. Odpowiada to ilości energii powstałej ze 100 l oleju opałowego lub 100 m3 gazu. Czemu nie mielibyście Państwo z tej energii skorzystać? Przecież rezerwy ropy naftowej i gazu wyczerpują się a ich ceny stale rosną, tymczasem Słońce nie przesyła żadnych rachunków.

Dynamiczny wzrost kosztów energii to efekt wyczerpujących się światowych zasobów gazu i ropy naftowej. Energia słoneczna jest bezpłatna, przyjazna środowisku i pewna na przyszłość. System solarny „przechwytuje“ energię słoneczną na dachu i przekazuje ją bezpośrednio na potrzeby mieszkańców domu - do podgrzania wody czy wspomagania centralnego ogrzewania. Od kolektora do zasobnika, od dachu do kotłowni - oferujemy kompletny zestaw do pozyskiwania energii słonecznej.


System solarny zawsze dopasowany do indywidualnych potrzeb


Systemy solarne oferowane przez Dobre Solary umożliwiają dopasowanie powierzchni pola kolektorów do indywidualnego zapotrzebowania klienta - od kolektorów o powierzchni 4m2 zapewniających ciepłą wodę w domu jednorodzinnym, do dużych powierzchni kolektorów wspomagających ogrzewanie domu i wody w basenie.Każdy z oferowanych przez nas systemów solarnych został zaprojektowany specjalnie dla warunków klimatycznych Europy Środkowo-Wschodniej i zapewnia do 70% rocznego zapotrzebowania na energię do ogrzewania wody użytkowej. System składa się z kolektorów słonecznych, regulatora elektronicznego, stacji solarnej i zasobnika na ciepłą wodę.