Kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz nowoczesne kotły gazowe to nasza specjalność

 
 Firma „Dobre Solary” specjalizuje się w sprzedaży i fachowym montażu nowoczesnych instalacji grzewczych. Oferujemy kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz gazowe kotły kondensacyjne zapewniające ciepłą wodę użytkową i ogrzewanie dla domów jednorodzinnych, firm i  instytucji. U nas możesz liczyć na fachowe doradztwo przy doborze własnej instalacji. Prawidłowo dobrana pompa ciepła czy kolektory słoneczne to podstawa bezawaryjnej pracy i oszczędności w eksploatacji. Oferujemy również kompletne instalacje solarne od najlepszych producentów, w najniższych cenach.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i instalatorem systemów słonecznych niemieckich firm Vaillant i Viessmann. Współpracujemy również z największym polskim producentem kolektorów firmą Hewalex. W technologii kotłów kondensacyjnych oraz pomp ciepła jesteśmy licencjonowanym dystrybutorem firm Viessmann i Vaillant. Autoryzacje....

Firma „Dobre Solary” nie tylko sprzeda Państwu najlepsze kolektory słoneczne lub pompę ciepła ale również go zainstaluje w Waszym domu i da na całość usługi gwarancję. W tym przypadku oszczędzają Państwo również na podatku VAT – który przy zakupie instalacji wraz z montażem wynosi 8% a nie 23%.

Dotacje do kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła i finansowanie inwestycji

Pomagamy i przygotowujemy dla naszych klientów dokumentację niezbędną do uzyskania kredytów preferencyjnych z dotacją 45% z NFOŚ w Banku Ochrony Środowiska oraz Bankach Spółdzielczych. Dysponujemy wiedzą o przysługujących na takie cele dotacjach unijnych, miejskich i gminnych oraz z Funduszu Ochrony Środowiska.

Zapytaj o ofertę dla Siebie!

Przygotowanie wstępnej oferty dla Państwa nowej kotłowni trwa maksymalnie 24h. Potem konieczne będzie spotkanie i na miejscu sprawdzenie obecnie istniejącej  instalacji, możliwości instalacji kolektorów słonecznych, położenia dachu itp. Dopiero wtedy będzie można sporządzić ostateczną ofertę cenową. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.