Kotły kondensacyjne - oszczędne rozwiązanie dla ogrzewania domu
Firma Dobre Solary jest autoryzowanym dystrybutorem oraz autoryzowanym instalatorem cyoowzch niemieckich producentw kotłów kondensacyjnych firm Viessmann i Vaillant. Urządzenia pryey nas oferowane odznaczają się najwyższą jakością wykonania, trwałością  i wysokimi parametrami sprawności urządzeń. Należą bez wątpienia do najlepszych urządzeń dostępnych na rynku. 

Kotły kondensacyjne zapewniają najwyżsą efektywność pracy, dzięki wykorzystaniu ciepła kondensacji - zawartego w parze wodnej powstającej przy spalaniu gazu ziemnego. Viessmann jako pierwszy na świecie zaoferował kotły kondensacyjne na początku lat 90-tych. W ciągu kolejnych lat były wielokrotnie ulepszane, a zastosowane w nich rozwiązania, takie jak wymienniki ciepła InoX-Radial ze stali nierdzewnej z dodatkiem tytanu i molibdenu czy palniki promiennikowe MatriX, nie mają odpowiedników na rynku techniki grzewczej. Kotły kondensacyjne szczególnie korzystnie współpracują z kolektorami słonecznymi, zapewniając minimalne koszty eksploatacji budynku nowego lub modernizowanego.


W celu uzyskania oferty handlowej na wybrany kocioł prosimy o kontakt z naszym biurem. Służymy również pomocą przy dobobrze kotła i zasobnika ciepłej wody użytkowej stosownie do potrzeb klienta.


Zapraszamy do skorzystania z oferty modernizacji kotłowni: http://www.dobresolary.pl/pl/news/modernizacje-kotlowni-kociol-kondensacyjny/

 

Szczególnie polecamy:

VITODENS 100-W


Więcej o produkcie


VITODENS 200-W 3,2 do 35 kW


Więcej o produkcie


VITODENS 200-W 17 do 150 kW


Więcej o produkcie


VITODENS 222-W z zabudowanym zasobnikiem c.w.u. 46 litrów


Więcej o produkcie


VITODENS 300-W


Więcej o produkcie


VITODENS 333-F z zabudowanym zasobnikiem c.w.u. 100 litrów


Więcej o produkcie


VITODENS 343-F kondensacyjna centrala grzewcza z zabudowanym zasobnikiem solarnym 220 litrów


Więcej o produkcie


VITODENS 222-F z zabudowanym zasobnikiem c.w.u. 100 lub 130 litrów


Więcej o produkcie


VITOCROSSAL 300