Już zimą czas pomyśleć o solarach, wyjątkowe rabaty!

Już zimą czas pomyśleć o solarach, wyjątkowe rabaty!

[10.09.2017]

Zapraszamy do promocji dla naszych klientów. Rabaty, dotacje i coraz mniejsze koszty instalacji!

Zapraszamy do promocji dla naszych klientów. Rabaty, dotacje i coraz mniejsze koszty instalacji!

Dobre Solary to firma która już od ponad 5 lat zajmuje się instalacjami solarnymi. W ubiegłym roku zainstalowaliśmy 60 różnej wielkości instalacji solarnych o łącznej powierzchni przekraczającej 350 m2! Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w doborze optymalnej instalacji oraz montaż i serwis.UWAGA! Co prawda program NFOŚ dotacji 45% już się zakończył ale w porozumieniu z największym polskim producentem kolektorów słonecznych firmą Hewalex do końca września oferujemy zestawy z dodatkowym 30% rabatem!


1. Kompletny zestaw solarny z dwoma kolektorami płaskimi, zasobnikiem 200l  cena z montażem: 6.900 zł brutto

2.
Kompletny zestaw solarny z trzema kolektorami płaskimi, zasobnikiem 300l  cena z montażem: 8.900 zł brutto


Cena zawiera koszt pełnego zestawu solarnego oraz robociznę. Podany koszt nie uwzględnia dodatkowych materiałów instalacyjnych niezbędnych do połączenia instalacji solarnej i przyłączenia do istniejącej instalacji CO i wodnej. Koszt dodatkowych materiałów instalacyjnych jest określany indywidualnie po wizycie na inwestycji.
 
Dotyczy zestawów zamontowanych w odległości do 100km od Trójmiasta. W przypadku dalszych odległości prosimy o kontakt z naszym biurem.

Obecnie można skorzystać z dotacji  2000 zł na instalację na terenie Gdańska i Gdyni oraz mniejszych na terenie innych gmin.


Pytaj też o inne promocje - biuro@dobresolary.pl, tel. 58 300 1 300, 796 948 332